DYNAMO ZOVOC Lievegem-Drongen

Spaghettifestijn

Iedereen welkom op ons jaarlijks DYNAMO-ZOVOC spaghettifestijn.

Schrijf je nu in!

/

Laatste nieuws

Winst tegen rode lantaarn voor heren

Een droge 0-3 werd het misschien niet, daarvoor diende Zovoc nog te veel te knokken, maar het was wel een opsteker voor het volledige team!

Image

Zovoc jeugd aanwezig op Yellow Tigers fandag

Op 16 september was de jeugd van Zovoc aanwezig op de fandag van de Belgian Yellow Tigers in het Sport Vlaanderen Centrum te Brugge.

Evenementen

Rangschikking van onze teams

HEREN 2DE PROVINCIAAL
RangPloegAantal
Wed.
Aantal
Gew.
Aantal
Gew 3-2.
Aantal
Verl. 3-2
Aantal
Verl.
Aantal
Gew. Sets.
Aantal
Verl. Sets
Totale
Punten.
Aantal
Forfait.
1Dynamo ZOVOC LIEVEGEM-DRONGEN18114125019430
2VC KALKEN B18121234520410
3GRIFFOENEN STEENHUIZE18112324422390
4D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE C18111424125370
5JARTAZI DENDERHOUTEM B1872902934250
6VC KUROS ZULTE1862913035230
7JTV DERO ZELE - BERLARE B1842753042210
8BMV BEVEREN MELSELE B1843922839200
9CARUUR VOLLEY GENT C18411122544160
10SSJ HEMELVEERDEGEM B181116085050
DAMES 2DE PROVINCIALE B
RangPloegAantal
Wed.
Aantal
Gew.
Aantal
Gew 3-2.
Aantal
Verl. 3-2
Aantal
Verl.
Aantal
Gew. Sets.
Aantal
Verl. Sets
Totale
Punten.
Aantal
Forfait.
1MEVOC MEERBEKE B22190305716570
2GEVOK GENT22143325725500
3AVANTI AALTER B22133515326460
4JARTAZI DENDERHOUTEM A22141615130450
5COSMOS WONTERGEM A22113624938410
6DYNACO LEDE B2283924041320
7MEZO ZOTTEGEM A22651103746280
8KANGOEROES AALST B22701233250240
9VC OUDEGEM C22521143351230
10VC FELCO GAVERE22441223252220
11VC KRUISHOUTEM22321073455200
12Dynamo ZOVOC LIEVEGEM-DRONGEN A2220182156080
DAMES 3DE PROVINCIALE B
RangPloegAantal
Wed.
Aantal
Gew.
Aantal
Gew 3-2.
Aantal
Verl. 3-2
Aantal
Verl.
Aantal
Gew. Sets.
Aantal
Verl. Sets
Totale
Punten.
Aantal
Forfait.
1JEVO MALDEGEM1615100487470
2VC HEBO BORSBEKE-HERZELE B16101413619330
3VDK BANK GENT VOLLEY TEAM E16100423623320
4AVANTI AALTER C1683413825310
5ASS'NEE ASSENEDE B16100513621310
6Dynamo ZOVOC LIEVEGEM-DRONGEN B1670812630220
7EEVOC ERTVELDE-EVERGEM B1612121144480
8VOLLEYTEAM REAL WETTEREN B1620131104270
9COSMOS WONTERGEM B1611140114450